Czy warto spędzić Boże Narodzenie w Tunezji?

20 grudzień 2016.

152
com_content.article
(11 razy zagłosowano, średnia ocena 3.64 na 5)
Czy warto spędzić Boże Narodzenie w Tunezji?3.64 out of 50 based on 11 voters.


Jeśli marzą nam się niezapomniane i zupełnie inne niż dotychczas Święta Bożego Narodzenia, powinniśmy wybrać się do Tunezji. Biura podróży oferują w tym czasie wiele okazyjnych wycieczek.

Tunezja | Wiele restauracji hotelowych organizuje kolacje wigilijne
Tunezja | Wiele restauracji hotelowych w Tunezji organizuje kolacje wigilijne (by denisemattox )

W okresie przedświątecznym w reklamach telewizyjnych i internetowych zauważyć można jak biura podróży polecają atrakcyjne wyjazdy last minute do ciepłych krajów.

Czy warto się skusić i pojechać do Tunezji? Oczywiście, że tak. Ale musimy być świadomi, że w tym kraju nie obchodzi się Bożego Narodzenia. Nie ma też co liczyć na upały. Klimat jest tu bardziej południowoeuropejski niż afrykański.

Tunezja latem jest niezwykle upalna, zimą natomiast temperatura może sięgać „jedynie” + 10 stopni Celsjusza. Niestety nie będziemy mogli prażyć się na plaży, ale jest to idealna pogoda na zwiedzanie! Plusem jest również mniejsza ilość turystów oraz niższe ceny.

Hotel, w którym będziemy zakwaterowani z pewnością postara się umilić nam ten świąteczny czas. Widoczne będą choinki, ozdoby czy nawet Mikołajowie. Za opłatą zorganizują nam kolację wigilijną, ale nie ma co się oszukiwać, z pewnością będzie się różnić od tej naszej, tradycyjnej.

Tunezja | Lata w Tunezji są upalne, zimy natomiast chłodne i deszczowe
Tunezja | Lata w Tunezji są upalne, zimy natomiast chłodne i deszczowe (by womeos )

Dodaj komentarz ...